KONST / Litografier / Färglitografi 14235272
nr 1423 5272
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Signerad, numrerad 86/220, daterad 1982. Färglitografi, bildmått: 30x40cm, yttermått inklusive ram: 47x57cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:21:01
29/9 12:12:01
100 kr
3/10 20:40:50